19 груд. 2023

Ліцеїст - призер обласного конкурсу "Роби як я"

Нещодавно було проведено Обласний відкритий творчий онлайн-конкурс "Роби як я".
19 груд. 2023

Підсумки проведення Всеукраїнського онлайн фотоконкурсу ,,Україна яблунева 2023”

За результатами Всеукраїнського онлайн фотоконкурсу " Україна яблунева 2023" дипломом І ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджено учнів Пирятинського ліцею №6 :
18 груд. 2023

Проходять Всеукраїнські учнівські олімпіади

Цими вихідними відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, екології та правознавства.
18 груд. 2023

Відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

16 грудня відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі брали участь 82 учні 3-11 класів. Маємо такі результати:
17 груд. 2023

Новини спорту

Відбувся IV тур Чемпіонату Пирятинської громади з міні-футболу. На футбольному майданчику Пирятинського ліцею пройшло три гри.
16 груд. 2023

STOP насиллю!

Цьогоріч з 25 листопада по 10 грудня проходила Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".
16 груд. 2023

Хліб-найбільший скарб

За підсумками Всеукраїнського родинного конкурсу «Хліб – найбільший скарб»» маємо такі результати:
15 груд. 2023

Долучаймось до онлайн-курсу «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності» Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».
14 груд. 2023

Презентовано освітню екосистему для закладів освіти

13 грудня у відділі освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.
13 груд. 2023

Розкажи про свого Героя

Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського спільно з Полтавським обласним центром комплектування та соціальної підтримки ініціює старт безстрокової акції “Розкажи про свого Героя” з метою формування платформи героїчних постатей та висвітлення подвигів захисників і захисниць.