4 груд. 2023

Пирятинські школярі посіли призові місця в обласному конкурсі

Підведено підсумки обласного конкурсу для учнів 7-11 класів "Фізика в житті людини". В конкурсі взяло участь 25 дослідних проєктів. Серед них й проєкти школярів Пирятинської громади.
2 груд. 2023

Підсумки Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Відбувся ІІ етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь 59 учнів 5-11 класів Пирятинського ліцею, Пирятинського ліцею № 4, Пирятинського ліцею № 6, Філії Пирятинського ліцею, Березоворудської зш І-ІІІ ступенів, Новомартиновицької зш І-ІІІ ступенів.
2 груд. 2023

Підсумки Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії серед учнів 8-11 класів. У ньому взяли участь 24 учні закладів загальної середньої освіти громади: Пирятинського ліцею, Пирятинського ліцею № 4, Пирятинського ліцею № 6, Березоворудської зш І-ІІІ ступенів, Новомартиновицької зш І-ІІІ ступенів, Теплівської зш І-ІІІ ступенів.
29 лист. 2023

Мовна програма Future Perfect готує до майбутнього!

За ініціативи Президента України створено мовну програму Future Perfect, яка втілюється на території України Міністерством цифрової трансформації у співпраці з Міністерствами освіти і науки, культури та інформаційної політики, за підтримки USAID/Uk Aid проєкту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS" та Фонду Східна Європа.
27 лист. 2023

ТРИВАЄ АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

З 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Ігри Чемпіонату Пирятинської МТГ з міні-футболу

25 листопада на спортивному майданчику Пирятинського ліцею № 4 відбувся ІІІ - ій тур Чемпіонату Пирятинської громади з міні-футболу.
27 лист. 2023

Пирятинці грають в доміно та посідають призові місця у змаганнях

26 листопада в Гребінці відбувся відкритий Чемпіонат Гребінківської громади з гри в доміно.
27 лист. 2023

Підсумки Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів

Підбито підсумки проведення Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у 2023 році.
26 лист. 2023

Команда "Феміда" Пирятинського ліцею 4 у складі бронзові призери інтелектуальної гри

24 - 25 листопада відбувся II тур обласних змагань інтелектуальної гри "Дебати - 2023" на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.
25 лист. 2023

У закладах освіти проведено заходи до 90-их роковин Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.