9 лют. 2024

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги. Баскетбол

Сьогодні в Пирятинській громаді розпочався ІІ територіальний етап всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». В рамках проєкту проводиться 5 етапів змагань - шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський з п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.
8 лют. 2024

Педагоги постійно допомагають ЗСУ

Педагоги закладів освіти, учні, вихованці - постійні учасники та організатори благодійних ярмарків на підтримку ЗСУ. Активно збирають кошти, продукти, засоби гігієни тощо та передають до волонтерського штабу, або безпосередньо військовим.
7 лют. 2024

Весняний паводок: профілактика інфекційних захворювань

Весняний паводок – природне явище, що може призвести до непередбачуваних наслідків. Усе залежить від погодних умов: він може пройти тихо та непомітно або наробити лиха. Поверхневий стік дощових і талих вод у межах населених пунктів може призвести до погіршення санітарного стану територій населених місць та виникнення епідемічних ускладнень - поширення інфекційних захворювань.
7 лют. 2024

Уроки з безпеки проходять у закладах освіти Пирятинської міської ради

6 лютого фахівці ВЗНС Лубенського РН ГУ ДСНС України провели бесіди (інструктажі) для дошкільнят, школярів, педагогів та персоналу Новомартиновицьких закладів освіти.

Підсумки І етапу конкурсу казки

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку української мови через призму художньої казки, становленню національної свідомості та здатності до творчої самореалізації обдарованих дітей 1 лютого на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся І етап VІ обласного конкурсу дитячої казки на тему: „Чарівний винахід“.
5 лют. 2024

Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики

У неділю відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Участь у двох турах брали учні 7-11 класів.
5 лют. 2024

Ліцеїст-переможець обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з екології

3 лютого відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських олімпіад з екології.
1 лют. 2024

Розпочато набір до оновленого складу молодіжної ради!

Відділ освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради інформує, що з метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю Пирятинської міської територіальної громади, забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади, буде сформований оновлений склад Молодіжної ради при виконкомі Пирятинської міської територіальної громади.
1 лют. 2024

Про діяльність Пирятинського інклюзивно-ресурсного центру в 2023 році

Протягом 2023 року до Пирятинського інклюзивно-ресурсного центру звернулося 56 осіб. Кожному надано консультації вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога. Також було 5 звернень сімей із числа внутрішньо переміщених осіб. Їм надано консультації, 4 дитини пройшли комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку особи, 3 – з них відвідали корекційно-розвиткові заняття.
30 січ. 2024

Розкажи – і я забуду. Покажи – і я запам’ятаю. Дай спробувати- і я зрозумію.

Сьогодні на базі закладу дошкільної освіти "Червона шапочка" відбувся семінар – практикум на тему « Магія на кухні» для вихователів закладів дошкільної освіти Пирятинської громади.