29 лют. 2024

Підведено підсумки обласного конкурсу з образотворчого мистецтва "Барвисте перевесло"

З метою виявлення та підтримки талановитих дітей та молоді Полтавщини, які займаються академічними видами образотворчого мистецтва, розвитку їх здібностей, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності 19 лютого в Полтавському облсаному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся обласний конкурс з образотворчого мистецтва "Барвисте перевесло" серед вихованців закладів позашкільної освіти у трьох номінаціях: графіка, живопис та скульптура.
28 лют. 2024

Чемпіонат ДЮФЛ Полтавської області з футзалу серед юнаків 2010-2011 року народження

Вихованці Пирятинської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь у Чемпіонаті ДЮФЛ Полтавської області з футзалу серед юнаків 2010-2011 року народження. Група наших футболістів представила дві команди.
28 лют. 2024

Підведено підсумки обласного конкурсу дитячої казки

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку української мови через призму художньої казки, становленню національної свідомості та здатності до творчої самореалізації обдарованих дітей 23 лютого в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся VІ обласний конкурс дитячої казки.
27 лют. 2024

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги. Спортивне орієнтування

Продовжується ІІ територіальний етап всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Сьогодні відбулися змагання зі спортивного орієнтування.

Ігри Чемпіонату Пирятинської громади з міні-футболу

24 лютого відбувся передостанній тур ІІ кола Чемпіонату Пирятинської МТГ з міні – футболу.
26 лют. 2024

Відбулися фінальні змагання Чемпіонату області з баскетболу серед дівчат 2007 року народження і молодші

Участь в іграх взяли 4 команди: з Пирятина, Лубен, Миргорода та Полтави.

Відбулися змагання на Кубок Пирятинської міської ради з боротьби сумо

Участь взяли 70 спортсменів з Пирятина, Великих Сорочинець, Полтави та Лубен. Боролися дівчата та хлопці у своїх вагових категоріях.
23 лют. 2024

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги. Футзал

Тривають спортивні змагання в рамках ІІ територіального етапу всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». 23 лютого відбулися ігри з футзалу.
23 лют. 2024

Підведено підсумки фінального етапу Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників. Цей конкурс проводиться щорічно з метою підтримки дослідницько-експериментальної діяльності учнів в галузях зоології та сільського господарства.
22 лют. 2024

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги. Волейбол

Тривають спортивні змагання в рамках ІІ територіального етапу всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». 22 лютого відбулися ігри з волейболу серед хлопців.