Керівництво відділу

Зібніцька Людмила Іванівна

Народилася 22 серпня 1972 року в м.Пирятин.

У 1979 році пішла до першого класу Давидівської середньої школи. Після її закінчення працювала старшою піонервожатою у школі.

У 1990 році вступила до Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту на педагогічний факультет. Присвоєно кваліфікацію вчителя початкових класів.

З 1994 по 2002 р.р. працювала педагогом – організатором, вчителем фізкультури, вчителем початкових класів Пирятинської середньої школи №6.

З 2002 по 2018 р.р. - методистом райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

З 2018 по 2022 р.р. працювала головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради.

18 травня 2022 року призначена на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради.

Одружена, має доньку.