Апарат відділу

Котяш Олександра Валеріївна

З 2018 року займає посаду головного спеціаліста відділу освіти молоді та спорту Пирятинської міської ради. Займається замовленням документів про освіту. Організовує ЗНО/НМТ та ДПА, а також інклюзивне навчання. Забезпечує заклади загальної середньої освіти підручниками. Проводить заходи з цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці. Веде військовий облік працівників.

Охріменко Наталія Павлівна

З 2022 року займає посаду головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради. Здійснює навчально-методичне керівництво за дотриманням стандартів дошкільних та позашкільних закладів освіти. Координує організацію національно-патріотичного виховання в закладах освіти та забезпечує реалізацію державної політики у галузі фізичної культури та спорту. Сприяє розвитку молодіжних клубів та проведення заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього рівня молоді.

Писакіна Тетяна Іванівна

З 2020 року займає посаду головного спеціаліста відділу освіти, молоді  та спорту Пирятинської міської ради. Веде питання організації навчального процесу в закладах загальної освіти Пирятинської громади та навчання учнів за дистанційною, індивідуальною, екстернатною формами. Забезпечує виявлення та розвиток здібностей обдарованих дітей, організовує їх навчання, проводить конкурси, олімпіади та інші інтелектуальні змагання серед учнів. Проводить роботу щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників та їх атестації.

Громік Аліна Олександрівна

Діловод відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради з 2021 року.