20 серп. 2021

Пирятинські освітяни - на Дошці пошани Лубенського району

Від нині четверо пирятинців гордо представляють Пирятинську громаду на Дошці пошани Лубенської району.
20 серп. 2021

Хореографічний колектив "Стенет" взяв участь у XI Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв

Вихованці зразкового хореографічного колективу "СТЕНЕТ" Пирятинського ЦДЮТ отримали перемогу у XI Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Морська перлина", в сонячній Одесі.

Запрошуємо на роботу

Інклюзивно-ресурсному центру відділу освіти, молоді та спорту Пирятинської міської ради Полтавської області потрібні практичний психолог та вчитель-логопед.

Оновлено волейбольний майданчик

15 серпня на стадіоні «Ювілейний» у Пирятині урочисто відкрили оновлений волейбольний майданчик. Роботи виконано за кошти бюджету громаду та Фонду розвитку територій області по квоті депутата обласної ради Івана Близнюка.

Спортивні новини

Вихідні на стадіоні "Ювілейний" пройшли змістовно. Ці дні видалися насиченими на спортивні події.

Освітні заклади Пирятинської громади отримали 100 ноутбуків

Для належної організації освітнього процесу у новому навчальному році та у період карантинних обмежень, відділом освіти, молоді та спорту міської ради проведено закупівлю 100 ноутбуків для закладів загальної середньої освіти на загальну суму 2 193 000 гривень.
13 серп. 2021

Команда Пирятинської громади виступила на обласній спартакіаді

12 серпня в Миргороді відбулася обласна спартакіада серед голів територіальних громад, їх заступників, старост та працівників виконавчого комітету. Вдало виступила команда Пирятинської територіальної громади.
13 серп. 2021

Із комісії з присудження стипендій обдарованим дітям Пирятинської міської територіальної громади

11 серпня відбулося засідання комісії з присудження стипендій обдарованим дітям Пирятинської міської територіальної громади. Заклади загальної середньої та позашкільної освіти громади подали 21 кандидатуру на присудження стипендії.
11 серп. 2021

У школах громади покращують санітарно-гігієнічні умови

У школах Пирятинської громади, а саме: Березоворудській, Малютинській, Теплівській, Смотриківській, Вишневецькій та Великокручанській, в період літніх канікул відремонтовано внутрішні туалети, аби привести їх стан у відповідність до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.
9 серп. 2021

Утеплюють ЗДО "Берізка"

Розпочалася реалізація проєкту "Реконструкція з впровадженням енергозберігаючих технологій в ДНЗ "Берізка" в місті Пирятин.