12 груд. 2023

Підведено підсумки Всеукраїнських олімпіад з англійської мови та фізики

10 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів. У ньому брали участь 29 учнів з Пирятинського ліцею, Пипрятинського ліцею № 4 та Пирятинського ліцею № 6, Березоворудської та Теплівської зш І-ІІІ ступенів, Філії Пирятинського ліцею та Смотриківської філії Теплівської зш І-ІІІ ступенів. Результати наступні:
12 груд. 2023

Спортсмени Пирятинської ДЮСШ - призери та переможці Чемпіонату Полтавської області з легкої атлетики

9 грудня у легкоатлетичному манежі Гребінки відбулися змагання Чемпіонату Полтавської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. Змагання проходили у трьох вікових групах: 2006-2007, 2008-2009 та 2010-2011 років народження. Загальна кількість учасників сягнула більше 190 юних спортсменів з восьми територіальних громад області.
11 груд. 2023

Отримали генератори для Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості і Смотриківської філії Теплівської школи

Продовжується співпраця Пирятинської громади з обласною організацією Міжнародного Товариства Червоного Хреста. Завдяки налагодженим партнерським стосункам сьогодні отримали ще одну партію генераторів для наших закладів.

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

У суботу, 09 грудня, відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-11 класів, у якому брали участь 49 учнів закладів освіти громади: Пирятинського ліцею, Філії Пирятинського ліцею, Пирятинського ліцею № 4, Пирятинського ліцею № 6, Березоворудської зш І-ІІІ ступенів, Новомартиновицької зш І-ІІІ ступенів, Теплівської зш І-ІІІ ступенів, Малютинської та Смотриківської філій Теплівської зш І-ІІІ ступенів. У цьому році до виконання олімпіадних завдань долучилися й 28 учнів 4-5 класів.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

42 учні 7-11 класів закладів загальної середньої освіти громади (Пирятинський ліцей, Пирятинський ліцей № 4, Пирятинський ліцей № 6, Березоворудська зш І-ІІІ ступенів, Новомартиновицька зш І-ІІІ ступенів, Теплівська зш І-ІІІ ступенів) змагалися 09.12.2023 в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Результати наступні:
11 груд. 2023

Результати Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

09 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів.
10 груд. 2023

ЗБЕРЕЖИ ЯЛИНКУ!

Результати І етапу обласного конкурсу "Збережи ялинку"
8 груд. 2023

Використання педагогами передових технологій - розвиток здобувачів освіти

Вчора в Полтаві відбувся обласний семінар-практикум "Освітня expirience-платформа: наукові МАНдрівки".
7 груд. 2023

Про успіхи педагогів Пирятинської громади

Підведено підсумки обласного конкурсу методичних моделей закладів загальної середньої та позашкільної освіти з національно-патріотичного виховання дітей та молоді "Виховати особистість".
7 груд. 2023

Освітня платформа Mathema запустила безкоштовний курс з підготовки до НМТ з математики

Mathema опублікувала безкоштовний курс підготовки до НМТ з математики, який допоможе учням підготуватися до іспиту. Він є повністю у відкритому доступі та не вимагає додаткової реєстрації.