24 лист. 2023

Дошкільнята розширюють кругозір

В Пирятинському закладі дошкільної освіти "Ромашка" з 20 по 24 листопада в І та ІІ молодшій групі проходила освітня подорож "Освітні турботи лісових звірят".
23 лист. 2023

Учнівська молодь Пирятинщини мають досягнення в обласному конкурсі

22 листопада відбувся обласний етап конкурсу "Відеороликів, презентацій та буктрейлерів".

Учню Березоворудської школи призначено степендію Героя Небесної сотні

21 листопада в Полтавській академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського вшанували активістів Майдану та вручили 30 учням, студентам та молодим вченим сертифікати на отримання стипендії Полтавської обласної ради імені Героя Небесної Сотні – Героя України Ігоря Сердюка. Стипендією нагороджуються представники учнівської та студентської молоді, а також молоді науковці за активну громадянську позицію.

Першачки отримали рюкзаки від ЮНІСЕФ

Заклади загальної середньої освіти Пирятинської міської ради отримали гуманітарну допомогу від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
21 лист. 2023

Вихованці ДЮСШ - призери Чемпіонату Європи з сумо

Після вдалого виступу на Чемпіонаті з сумо у Луцьку, збірна команда Пирятинської громади, у складі трьох вихованців ДЮСШ, в листопаді взяла участь у Чемпіонаті Європи з сумо у Швейцарії.
18 лист. 2023

Відбувся традиційний Чемпіонат з шахів

Сьогодні відбувся традиційний 8-й відкритий Чемпілонат Полтавської області з шахів, присв’ячений памяті видатної шахістки, кандитатки в майстри спорту, пирятинки Надії Шамфарової.
16 лист. 2023

Освітяни зібрали більше 90 тисяч гривень для військових

Відділ освіти, молоді та спорту і заклади освіти Пирятинської міської ради допомогли закрити потребу в лопатах та сокирах для захисників, які конче необхідні зараз на передовій.
15 лист. 2023

Шаховий турнір в пам’ять видатної шахістки - пирятинки

Сьогодні в Пирятинському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся шаховий турнір серед вихованців гуртка "Срібний ферзь".
14 лист. 2023

Заклади освіти беруть участь у конкурсі на кращий захід з національно-патріотичного виховання

Вітаємо переможців І етапу обласного конкурсу на кращий захід з національно-патріотичного виховання
14 лист. 2023