7 січ. 2024

Вчителі Пирятинської громади підвищують кваліфікацію

4 та 5 січня на базі Пирятинського ліцею відбувся тренінг "Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення".
5 січ. 2024

Нагороджено учасників і переможців Всеукраїнського конкурсу "Олімпіада геніїв України"

Сьогодні в залі засідань Полтавської обласної ради відбулася Урочиста церемонія нагородження учасників і переможців Всеукраїнського конкурсу "Олімпіада геніїв України" за 2022 та 2023 роки. Приємно відзначити, що на Пирятинщині зростає обдарована молодь та працюють не менш талановиті педагоги.
5 січ. 2024

Учні Пирятинського ліцею №6 серед переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу

За підсумками проведення Всеукраїнського конкурсу «Мартин звичайний — птах року 2023» учні Пирятинського ліцею №6 - переможці та призери конкурсу!
3 січ. 2024

На випадок блекауту в закладах освіти облаштовані пункти незламності

У чотирьох закладах освіти Пирятинської міської ради облаштовано пункти незламності.
3 січ. 2024

Про успіхи педагогів Пирятинської громади!

Підведено підсумки проведення Всеукраїнської акції-змагання ,,День юного натураліста” у 2023 році.
28 груд. 2023

Особисто-командна спартакіада Пирятинської громади серед жінок

Вже стало традицією проводити Особисто-командну спартакіаду Пирятинської громади серед жінок. У спортивному залі ліцею відбулися змагання, в яких взяли участь 8 команд: Березової Рудки, Вишневого, Вікторії, Куріньки, Смотриків, Теплівки, Пирятинського ліцею та міської ради.
27 груд. 2023

Нагороджено Героїв спортивного року - 2023

Пирятинський край – багатий на спортивні традиції. Заняття фізичною культурою та спортом є невід`ємною частиною життя багатьох пирятинців.
26 груд. 2023

Сьогодні у Пирятині відкрили молодіжний простір "КОЛОМОЛОді"

Молодіжний простір "КОЛОМОЛОді" з`явився завдяки реалізації на теренах громади відразу двох проєктів.
25 груд. 2023

Результати учнівських олімпіад

У неділю завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Проведено олімпіади з хімії (38 учасників) та трудового навчання (технологій) (39 учасників), у яких змагалися школярі Пирятинського ліцею, Філії Пирятинського ліцею, Пирятинського ліцею № 4, Пирятинського ліцею № 6, Березоворудської зш І-ІІІ ступенів, Великокручанської гімназії, Вікторійської гімназії, Новомартиновицької зш І-ІІІ ступенів, Теплівської зш І-ІІІ ступенів. Маємо такі результати з хімії:
25 груд. 2023

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

У цю суботу відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Змагалися в олімпіаді 45 учнів з Пирятинського ліцею, Філії Пирятинського ліцею, Пирятинського ліцею № 4, Дейманівської філії Пирятинського ліцею № 4, Пирятинського ліцею № 6, Березоворудської зш І-ІІІ ступенів, Новомартиновицької зш І-ІІІ ступенів, Тепліської зш І-ІІІ ступенів. Маємо такі результати: