20 лют. 2024

Вихованці Пирятинського ЦДЮТ серед переможців зльоту юних любителів науки і техніки

13 лютого відбувся обласний зліт юних любителів науки і техніки, який проходив у форматі онлайн відеоконференції. Організатор заходу: Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.
19 лют. 2024

Результати Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

17 лютого відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, в якому брали участь четверо пирятинців, учнів 8-11 класів.

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги. Волейбол

Продовжуються спортивні змагання в рамках ІІ територіального етапу всеукраїнського проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Сьогодні відбулися ігри з волейболу серед дівчат.
16 лют. 2024

Інспектори відділу запобігання НС Лубенського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області проводять роз’яснювальну роботу у закладах освіти

Інспектори відділу запобігання НС Лубенського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області провели "урок безпеки" в Пирятинському ліцеї. Надзвичайники розповіли про правила пожежної безпеки у побуті та як необхідно діяти у разі виникнення пожежі .

В ОБ'ЄКТИВІ НАТУРАЛІСТА

Відбувся І етап обласного дитячого фестивалю "В ОБ'ЄКТИВІ НАТУРАЛІСТА". Тема, яку цьогоріч розкривали учасники "НЕКТАР ЖИТТЯ" Мовою візуального мистецтва діти демонстрували своє бачення прекрасного.
15 лют. 2024

Підведено підсумки обласного етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
14 лют. 2024

Пирятинська дитячо-юнацька спортивна школа виховує Чемпіонів

Дитячо-юнацька спортивна школа працює на теренах Пирятинщини вже 55 років. За цей час тут виховали не одне покоління спортсменів, які досягли високих розрядів та які пов’язали своє життя зі спортом.
13 лют. 2024

У школярів Пирятинської громади чудові результати в олімпіадах!

Цими вихідними відбулися треті (обласні) етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, інформаційних технологій, хімії та англійської мови.
12 лют. 2024

Вихованці гуртка STEM Пирятинського ліцею - переможці та призери відкритий онлайн-конкурс з науково-технічної творчості «Юні техніки України -2024!"

З метою популяризації науково-технічної творчості, як одного з методів розвитку творчих здібностей у дітей та підлітків, виявлення та підтримки обдарованих, талановитих вихованців, що мають креативне мислення, створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного потенціалу дітей та презентація їх творчих ідей в умовах дистанційної освіти комунальним закладом «Запорізький обласний Центр науково-технічної творчості «Грані» Запорізької обласної ради було проведено відкритий онлайн-конкурс з науково-технічної творчості «Юні техніки України -2024!».
12 лют. 2024

Проведено І етап обласної природоохоронної акції "Великий зимовий облік птахів"

З метою привернення уваги до проблем охорони птахів узимку та їх природніх біотопів був проведений І етап обласної природоохоронної акції "Великий зимовий облік птахів".