Харчування дітей у ЗДО

Для дітей ясельного віку вартість харчування ствновить 45 грн. 00 коп. на день
Для дітей садових груп - 55 грн. 00 коп. на день.

Від сплати за харчування дітей звільнено:

1) сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки;

2) із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно ЗУ "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям";

3) з інвалідністю;

4) з особливими освітніми потребами, які виховуються у спеціальних та інклюзивних групах;

5) які мають статус дитини, яка постражала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

6) із числа внутрішньо переміщених осіб;

7) один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та сувернітету України;

8) учасників АТО, ООС;

9) військовослужбовціів, які брали безпосередньо участь у бойових діях з початку збройної агресії російської федерації;

10) військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків;

11) постраждалих від аварії на ЧАЕС.

На 50% зменшено розмір плати для батьків, у сім’ях яких виховується трьох і більше дітей.
Плата за харчування дітей у ЗДО міста здійснюється з розрахунку:

60% - батьківська плата

40% - кошти бюджету міської територіальної громади.

Для сільської місцевості:

40% - батьківська плата