13 учнів - переможці та призери ІІ етапу МАН

4 бер. 2024
Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Серед 549 проєктів цього року 23 роботи захищали школярі Пирятинської громади, з них 13 проєктів відзначено журі.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу МАН:І місцеДар’я Доценко, вихованка Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (секція „Автоматизація та робототехніка“)ІІ місце Ілля Ціко, учень 11 класу Пирятинського ліцею (секція „Охорона довкілля та раціональне природокористування“)Катерина Кисельова, учениця 11 класу Пирятинського ліцею № 6 (секція „Ботаніка“)Олексій Чабала, учень 9 класу філії Пирятинського ліцею (секція „Астрономія“)Артем Доценко, вихованець Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (секція „Електроніка та приладобудування“)Максим Тихенко, учень 10 класу Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (секція „Математика“)Дар’я Івашина, вихованка Пирятинського центру дитячої та юнацької творчості (секція „Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології)ІІІ місцеВадим Шестаков, учень 9 класу Пирятинського ліцею № 6 (секція „Зоологія“)Анастасія Баштан, учениця 11 класу Пирятинського ліцею № 6 (секція „Загальна та неорганічна хімія“)Поліна Безпала, учениця 9 класу Пирятинського ліцею № 6 (секція „Лісове та садово-паркове господарство“)Данило Коргун, учень 8 класу Пирятинського ліцею № 6 (секція „Загальна та неорганічна хімія“)Софія Циганко, учениця 8 класу Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (секція „Прикладна математика“)Дарина Даниленко, учениця 8 класу Пирятинського ліцею № 6 (секція „Агрономія“)Особливі слова вдячності висловлюємо керівникам робіт учнів:Вольвач Марині Сергіївні, керівнику гуртків Пирятинського ЦДЮТ;Вольвачу Сергію Володимировичу, керівнику гуртків Пирятинського ЦДЮТ;Вольвачу Ярославу Сергійовичу, вчителю фізики Філії Пирятинського ліцею;Гавриленко Тетяні Іванівні, вчителю хімії та біології Пирятинського ліцею № 6;Куцевол Юлії Олександрівні, вчителю біології Пирятинського ліцею;Роговій Наталії Миколаївні, вчителю хімії та біології Пирятинського ліцею № 6;Степовик Олені Василівні, вчителю математики Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;Степовику Павлу Івановичу, вчителю математики Березоворудської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.